Manažerské kurzy MBA, DBA, LL.M.
vaše cesta k lepší pozici v zaměstnání

Vzdělávací institut MARKoS CZ, s.r.o. si pro Vás připravil, ve spolupráci s předními odborníky, kurzy postgraduálního vzdělávání. Jedná se o prestižní kurzy MBA (Master of Business Administration) a LL.M. ( Master of Laws). Tyto manažerské kurzy jsou certifikované společností IES (International Education Society – London). Jejich obsahové zaměření odpovídá požadavkům současné doby, Kdy jsou na každého vedoucího pracovníka a manažera kladeny vysoké požadavky jak na úrovni oborových znalostí, ale také jsou po těchto vedoucích pracovnících vyžadovány znalosti a dovednosti manažerské, právní, obchodní, prezentační a další. Moderní manažer, díky těmto dovednostem, dokáže vytvářet funkční strategie pro chod společností, dokáže se správně rozhodovat a také zvládne vést realizační týmy spolupracovníků. Nedílnou součástí manažerských pozic je řešení nežádoucích, mnohdy až krizových situací. Otázky krizového managementu jsou pevně zakotveny do našeho vzdělávacího procesu.

Máte-li zájem o studium našich kurzů MBA – Master of Business Administration a LL.M. – Master of Laws, kontaktujte nás a my Vám připravíme nezbytné podklady, včetně smlouvy o poskytnutí vzdělávacích služeb. Následně Vás budeme kontaktovat, ohledně sjednání termínu osobní schůzky.

Také si můžete kurzy MBA a LL.M. rovnou koupit v našem e-shopu.

Náklady na studium MBA, DBA a LL.M. si může zaměstnavatel odečíst od základu daně z příjmu jako výdaje na odborný rozvoj zaměstnanců  (§24 zákona č. 586/1992 Sb. o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů). Současně se pro zaměstnance jedná o příjem, který je podle zákona o daních z příjmů osvobozen v případě,  že studium souvisí s podnikáním zaměstnavatele.

Scroll to Top